تولید محتوای انگلیسی چیست؟ (+شیوه جهانی شدن کسب و کار)

 تولید-محتوای-انگلیسی-چیست؟

تولید محتوای انگلیسی، از روش‌های تخصصی در زمینه تولید محتوای متنی است که در صفحات دیگر درباره این روش بازاریابی دیجیتال و تأثیر آن در افزایش تعداد کاربران سایت، شناخته شدن برند، ارائه محصولات به واسطه فروش زیاد و جذب مشتریان هدف صحبت کرده‌ایم تولید محتوای انگلیسی از شاخه محتوا نویسی می‌باشد که علم و آگاهی مختص خود را نیاز دارد. زیرا این محتوا می‌خواهد به زبان دیگری ارائه شود و باید به اصول نگارشی آن توجه ویژه ای داشت.

تخصص کارشناس سئو در تولید محتوای انگلیسی باید به گونه ای باشد که بتواند موضوعات مورد نظر را به زبان انگلیسی ترجمه کند. برای نوشتن محتوای به زبان بین‌المللی انگلیسی حتماً نیازی نیست دوره‌های طولانی زبان را پشت سر بگذارید و مدرک تافل و آیلتس دریافت کنید. همین مقدار متوسط که بتوانید گرامر و نکات علائم نگارشی متن را درک کنید کافیست. شخصی که به‌طور تخصصی تولید محتوا به زبان انگلیسی می‌کند باید توانایی‌های لازم را برای به کار بردن اصول سئو و قواعد نگارشی را برای تبدیل محتوای انگلیسی داشته باشد. این کار باید توسط یک تیم متخصص تولید محتوا انجام بگیرد. اگر تولید محتوا به زبان انگلیسی به درستی و با دقت انجام نشود ممکن است نتایج زیان باری را برای رتبه سایت و خدمات کسب و کارتان داشته باشد.

تولید محتوای انگلیسی چه کاربردهایی دارد؟

به نظر شما چرا باید از تولید محتوا به زبان انگلیسی استفاده کرد؟ در حقیقت وجود شرکت‌های بین‌المللی در داخل و خارج از کشور سبب شده آن‌ها علاوه بر یک سایت فارسی، سایت دیگری به زبان انگلیسی داشته باشند. گفتنی است این دسته از کسب و کارها با فعالیت‌های داخلی متفاوت هستند و کار آن‌ها در خارج از کشور هم به‌طور جدی در جریان است. موارد زیادی از این گونه شرکت‌ها و سازمان‌هایی داریم که مبادلات تجاری و قراردادهای آن‌ها در مناطق دیگر جهان انجام می‌شود.

تولید-محتوای-انگلیسی-چه-کاربردهایی-دارد؟

همه این کسب و کارها دارای سایت انگلیسی هستند و نکته ی قابل توجه این‌جا است که چیزی حدود 51 درصد از سایت‌های راه اندازی شده در جهان محتوای انگلیسی دارند. در حال حاضر اگر شرکت یا کسب وکاری قصد رقابت در بازار جهانی را داشته باشد باید اقدام به تولید محتوای انگلیسی کند تا بتواند تبلیغات بیشتری درباره برند خود انجام دهد.

تولید محتوای انگلیسی چه مزیت‌هایی دارد؟

اگر شما بخواهید در توسعه و پیشرفت کسب و کار خود در سطح بین‌المللی فعالیت کنید. بهترین گزینه برای دیده شدن توسط مردم جهان تولید محتوا به زبان انگلیسی است. این نوع تبلیغ در جهان باعث می‌شود شما مشتریانی از خارج از کشور داشته باشید و هر چه بیشتر این مخاطبان شما را دنبال کنند، کسب و کار شما رونق بیشتری پیدا خواهد کرد. همچنین برند شما در سطح بازار جهانی صاحب شهرت می‌شود.

مزیت-های-تولید-محتوای-انگلیسی
مزیت-های-تولید-محتوای-انگلیسی

این نوع روش از تولید محتوا بسیار مورد نیاز کسب و کارهایی است که اهداف بسیار بلند بالایی دارند. در ایران شرکت‌های معتبر کمتری به تولید محتوا به زبان انگلیسی مشغول هستند. شما باید شرکتی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم را در این زمینه دارد. اعتبار کسب و کار شما با تولید محتوا به زبان انگلیسی جهانی می‌شود.

انواع کسب و کارهایی که به محتوای انگلیسی نیاز دارند

اغلب کسب و کارهای مهم داخل کشور برای اینکه بتوانند خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه کنند باید با کشورهای اروپایی و آسیایی و منطقه خاورمیانه در تعامل باشند. نتیجه ی این ارتباط کسب جایگاه مناسب در بازار جهانی است. برای برقراری هرچه بهتر این ارتباط باید از زبان انگلیسی استفاده کرد. در این بخش از مقاله تعدادی از شرکت‌ها و کسب و کارهایی برای فعالیت و ارتباط با خارج از کشور نیاز به سایت‌های دو زبانه دارند را معرفی کرده‌ایم:

شرکت‌های و کسب و کار فعال در زمینه صنعت و بین‌الملل، انواع سایت‌های گردشگری داخل و خارجی، سایت‌های مختلف خبری، شرکت‌ها و سایت‌های تجارتی برون مرزی، انواع سایت‌ها پزشکی و دارو سازی در زمینه‌های گوناگون و تعدادی از سایت‌های دانشگاهی که دانشجوی مقیم کشورها را می‌پذیرند برای تعامل و ارتباط با مخاطبان خود نیاز به تولید محتوای انگلیسی دارند.

چگونه محتوای انگلیسی سفارش دهیم؟

شما برای سفارش تولید محتوای انگلیسی ابتدا باید اهداف خود را از این کار مشخص کنید. پس از آن با توجه به کسب و کار و شرکت که دارید ببینید کدام نوع محتوا برای شما مفید خواهد بود. اگر تصمیم دارید محتوای انگلیسی شما به صورت تألیف شده باشد باید خودتان کلمات کلیدی و عناوین مناسبی را پیدا کنید یا از تیم تولید محتوا بخواهید تا طی مشاوره و تعیین استراتژی محتوا این کار را انجام دهد. البته برای بازنویسی خودتان می‌توانید لینک‌ها و منابع معتبر محتوا را مشخص کنید.

اقدامات لازم برای سفارش تولید محتوا به زبان انگلیسی

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در این مرحله باید انجام دهید. تشخیص بهترین شرکت تولید محتوا است و انتخاب آن بر اساس حرفه ای بودن سوابق درخشانی که دارند. باید در این مورد به خوبی تحقیق و بررسی کنید. همان‌طور که می‌دانید برای تولید محتوای تخصصی باید کسب و کارتان را به تیم تولید محتوای حرفه ای بسپارید تا شاهد افزایش ترافیک سایت خود باشید.

اقدامات-لازم-برای-سفارش-تولید-محتوا-به-زبان-انگلیسی
اقدامات-لازم-برای-سفارش-تولید-محتوا-به-زبان-انگلیسی

مرحله برقراری ارتباط برای ارائه سفارش به شرکت مورد نظر، می‌توانید از طریق راه‌های مختلفی مانند ایمیل، وبسایت، تلفن روابط عمومی و شبکه‌های اجتماعی با کارشناسان تولید محتوای شرکت مشورت کنید. برای این که نظرات و مصاحبه ی شما با کارشناسان تولید محتوا یکسان باشد و هدف مشخصی را دنبال کند باید به‌طور شفاف درخواست خود را ارائه کنید بگویید دقیقاً چه چیزی مد نظر شما است.

بعد از آن زمان‌بندی مناسب داشته باشید، به‌طور دقیق تاریخ تحویل را بیان کنید و از آن‌ها بخواهید در اسرع وقت محتوا را در اختیار شما قرار دهند. همچنین برای سفارش تولید محتوا متنی اعمم از فارسی و انگلیسی حتماً لازم نیست در دفتر شرکت مذکور حضور پیدا کنید بلکه از طریق راه‌های ارتباطی و مجازی هم می‌توانید به راحتی خواسته خود را بیان کنید. در مرحله آخر تیم تولید محتوا، مطالب را به شما تحویل می‌دهند و شما باید دقت کنید این محتوا به ویرایش نیاز دارد یا خیر، اگر محتوای انگلیسی شما هیچ گونه ایرادی نداشت شما می‌توانید آن را در سایت خود به اشتراک بگذارید.

چرا تولید محتوای زبان انگلیسی

با تولید محتوای زبان انگلیسی می‌توانید جایگاه خود را در بین کسب و کار‌های بین المللی مستحکم کنید و در ایجاد ارتباط بین بازاریابی آنلاین و شرکت‌های مختلف موثر واقع شوید. محتوای انگلیسی، شبکه‌های ارتباطی شما را توسعه می‌دهد و باعث می‌شود اغلب کسانی که به خدمات سایت شما نیاز دارند، اما تنها به زبان انگلیسی مسلط هستند، به سایت شما مراجعه کنند. در حقیقت شما با انتشار محتوای زبان انگلیسی می‌توانید تاثیر گذاری بیشتری بر روند کسب و کار خود و ارتباط با افراد بگذارید. محتوای زبان انگلیسی می‌تواند باعث بهبود سئوی سایت شود و ترافیک ورودی سایت را افزایش دهد.

وقتی شما در سایت خود محتوای زبان انگلیسی ارائه می‌کنید، یعنی می‌توانید به بازارهای توسعه یافته و شبکه‌های ارتباطی بیشتری دسترسی داشته باشید. این نوع عملکرد شما باعث می‌شود، مشتریان بیشتری به شما اعتماد کنند. اگر در کسب و کار خود نیاز به محتوای انگلیسی دارید، حتما به فکر استخدام کارشناس تولید محتوای انگلیسی باشید.

تولید محتوای الکترونیک زبان انگلیسی

تولید محتوای الکترونیک زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین اصول افزایش فروش برای سایت به حساب می‌آید. همه کسب و کارهایی که در فضای آنلاین فعالیت می‌کنند، می‌توانند، با انتشار محتوای الکترونیک زبان انگلیسی گام‌های مهم تری در عرصه بازاریابی محتوایی بردارند. شاید برای شما جالب به نظر برسد، اما طراحی یک سایت حرفه ای و تولید محتوای الکترونیک زبان انگلیسی می‌تواند تاثیر بسزایی در کسب و کار شما بگذارد.

با توجه به سرعتی که در عرصه رقابت بین کسب و کار‌های بین المللی وجود دارد. یکی از بهترین استراتژی‌هایی که می‌توانید از آن برای توسعه و رشد کسب و کار خود استفاده کنید. محتوا الکترونیک به زبان انگلیسی می‌باشد. به واسطه انشار محتوای انگلیسی بازاریابی و حضور شما در بازارهای بین المللی به راحتی فراهم خواهد شد و مخاطبان شما درباره تمامی محصولات سایت، اطلاعات جزئی تری را کسب می‌کنند. یکی از مهم‌ترین کسب و کار‌ها در فضای دیجیتال، شرکت‌های B2B هستند که به محتوای الکترونیک انگلیسی نیاز دارند.

 قیمت تولید محتوای انگلیسی

همان طور که می‌دانید، کسی که تولید محتوای انگلیسی می‌کند، باید مهارت و تخصص این کار را داشته باشد. تفاوت‌های زیادی میان اصول و قواعدی که در تولید محتوای فارسی و انگلیسی وجود دارد. از آن جا که برای تعیین قیمت تولید محتوای انگلیسی می‌توان فاکتورهای زیادی را بررسی کرد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که درباره قیمت محتوا به زبان انگلیسی با مشاوران و کارشناسان ما صحبت کنید.

عواملی که در قیمت تولید محتوا به زبان انگلیسی دخیل هستند، عبارت اند از انتخاب تالیف محتوای انگلیسی به صورت یونیک و یا ترکیبی، سفارش تعداد محتوا برای محاسبه تالیف محتوای انگلیسی و تعداد کلمات محتوا. تمامی این موارد می‌تواند برای پروژه شما قیمت متفاوتی در نظر بگیرد. توجه داشته باشید که کارشناس تولید محتوا برای ارائه یک محتوای با کیفیت و استاندارد، با گذاشتن زمان کافی، تحقیقات و مطالعات گسترده‌ای انجام می‌دهد؛ بنابراین قیمت تولید محتوا به زبان انگلیسی باید با مقدار تلاش و کاری که انجام شده سنجیده شود.

 استخدام تولید محتوای انگلیسی

اگر به تولید محتوای انگلیسی تسلط کامل دارید، ما برای تکمیل تیم تولید محتوای خودمان به دنبال کارشناس تولید محتوا به زبان انگلیسی هستیم؛ بنابراین در صورت آشنایی کامل با اصول تولید محتوا در زبان انگلیسی می‌توانید با ما همکاری کنید. قطعاً تسلط شما به دو زبان و حرفه ای بودن شما در کار ترجمه و نویسندگی می‌تواند، کار تولید محتوا را برای شما جذاب تر کند. این امکان برای شما فراهم است تا بتوانید به صورت دورکاری و یا حضوری با شرکت پادشاه محتوا همکاری خود را آغاز کنید.

شرکت تولید محتوای پادشاه محتوا تنها به دنبال یک نویسنده برای تولید محتوای وبلاگ و سایر موضوعات نیست، بلکه افرادی را استخدام می‌کند تا به رشد و توسعه کار خود علاقه مند باشند. در این صورت از طرف پادشاه محتوا زمینه رشد برای آن‌ها فراهم می‌شود و آن‌ها با فرا‌گیری موضوعات و مهارت‌های مختلف سعی می‌کنند در بخش مهمی از کار تیم را پیش ببرند و بهترین نتایج را رقم بزنند.

سخن پایانی: در سطح بین‌الملل پادشاهی کنید!

امیدواریم شما با مطالعه این مقاله اهداف و چشم‌اندازهای دور کسب و کار خود را تعیین کنید و تصمیم بگیرید شرکت‌ها و مشاغل خود را در سطح جهانی توسعه دهید. بعد از طراحی یک سایت استاندارد و حرفه ای می‌توانید برای تولید محتوای انگلیسی، تولید محتوای گرافیکی و همچنین مدیریت شبکه‌های اجتماعی با کارشناسان پادشاه محتوا در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.