خدمات تولید محتوا یا مزیت رقابتی پنهان کسب و کارهای اینترنتی (آماده جادو باشید!)

خدمات-تولید-محتوا-یا-مزیت-رقابتی-پنهان-کسب-و-کارهای-اینترنتی-(آماده-جادو-باشید!)

خدمات تولید محتوا ،مسئله ای که بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کار قرار گرفته‌است. گرفتن جایگاه و رتبه مناسب در گوگل برای کسب و کارها اهمیت ویژه ای دارد به همین علت شرکت‌های تولید محتوا در کنار تحویل محتوای خود و تاثیرگذاری آن خدمات پیرامون آن را هم به مشتریان ارائه می‌کنند. در گذشته بخاطر کمبود شرکت‌های خصوصی، کاربران به شرکت‌هایی مراجعه می‌کردند که محتوای بی کیفیت و فاقد ارزشی را در اختیار آن‌ها می‌گذاشتند.

به تدریج با به روز رسانی الگوریتم‌های گوگل، موتورهای جستجو به راحتی محتواهای با کیفیت و استاندارد را از سایر محتواهای فاقد کیفیت و بی‌ارزش تشخیص می‌دادند. گوگل هم برای این گونه محتواها رتبه ی خوبی را در نظر می‌گرفت؛ بنابراین خدمات تولید محتوا برای صاحبان کسب و کار بسیار مهم است. زیرا باعث دسترسی آسان کاربران به سایت و محتواهای آن‌ها در دنیای دیجیتال می‌شود.

درخواست خدمات تولید محتوا وبسایت

افرادی زیادی را دیده‌اید که برای معرفی کسب و کار خود و دیده شدن آن سایت طراحی کرده‌اند. اما اینکه این سایت چقدر می‌تواند مفید واقع شود مهم است. زمانی این سایت مورد استفاده کاربران قرار خواهد گرفت که در آن محتوا بارگذاری شود. اما چه نوع محتوایی باعث افزایش ترافیک سایت می‌شود؟ رعایت اصول سئو و بهینه‌سازی در محتوا باعث می‌شود بازدیدکنندگان افزایش یابند. کارشناس تولید محتوا برای سئو و بهینه‌سازی سایت شما، محتوایی به شما ارائه می‌دهد که به هیچ عنوان کپی نبوه و سئو در آن رعایت شده‌است.

درخواست-خدمات-تولید-محتوا-وبسایت
درخواست-خدمات-تولید-محتوا-وبسایت

شرکت‌ها چگونه خدمات تولید محتوا را ارائه می‌کنند؟

افراد متخصص در شرکت‌های تولید محتوا بر اساس درخواست مشتریان می‌توانند انواع محتواها را تولید کنند. انواع محتوا شامل تولید محتوای متنی، تولید محتوای گرافیکی، محتوای برای سایت، پادکست، کپشن برای شبکه‌های اجتماعی و … البته بیشترین و تاثیرگذارترین نوع محتوا، تولید محتوای وبسایت است. کاربران در جستجو در گوگل بیشتر به دنبال محتوای متنی مورد نظر خود هستند. در نتیجه شرکت تولید محتوا برای اینکه رضایت مشتری را جلب کند. باید مطالبی را که برای تولید محتوا در نظر گفته بگیرد که از منابع آن معتبر باشد و نویسنده هنگام نوشتن آن از تکنیک‌های سئو و بهینه‌سازی استفاده کند تا در رتبه‌بندی گوگل جایگاه خوبی داشته باشد.

خدمات تولید محتوا شامل چه مواردی می‌شوند؟

اغلب کسانی سفارش تولید محتوا می‌دهند برای کسب رتبه برتر و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است. بنا به درخواست مشتری شرکت تولید محتوا باید برای اعتماد سازی بین خود و مشتری، تمام تلاش خود را بکار بگیرد تا محتوایی جامع و کامل به منظور مشخص شدن استراتژی‌های شرکت برای مشتری ارائه کند. بسیاری از افراد برای سفارش محتوای سایت خود به دنبال کارشناسان حرفه ای تولید محتوا هستند. زیرا آن‌ها با خلق محتوایی جذاب و منحصر به فرد می‌توانند نتایج مثبتی را برای کسب و کار مشتریان رقم بزنند.

تولید محتوا می‌توانید در موارد زیر به مشتریان ارائه شود:

 • محتوای اختصاصی برای وبلاگ‌ها
 • تبلیغات سایت‌های فروشگاهی و معرفی محصولات
 • ارائه انواع مقالات درباره موضوعات مختلف
 • تهیه انواع رپرتاژهای خبری و آگهی
 • تولید محتوای وبسایت و قالب‌های مختلف متنی، تصویری، گرافیکی و …
 • تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

چه چیزی باعث استقبال مشتریان از خدمات تولید محتوا می‌شود؟

افراد متخصص در حوزه تولید محتوا بر این باورند که اگر می‌خواهید برای طولانی مدت با مشتریان خود همکاری کنید. باید همواره برای آن‌ها محتواهای با کیفیت و ارزشمند در نظر بگیرید. بیشتر افراد فعال در زمینه محتوا نویسی در ارائه محتوای با کیفیت و قابل قبول به درخواست کنندگان محتوا، توانمندی لازم و مهارت‌های مورد نیاز را ندارند؛ بنابراین مخاطبان برای سفارش محتوای استاندارد به شرکت‌های معتبر یا نویسندگان حرفه ای مراجعه می‌کنند.

هنگام ارائه خدمات به مشتری باید به چه مواردی توجه کنیم؟

مشتریان از روی اطمینان برای سفارش محتوا درباره کسب و کارشان به شما مراجعه می‌کنند؛ بنابراین باید تمام و کمال در خدمت آن‌ها باشید و از هر خدمتی که در کیفیت و بهتر شدن کار او تأثیر دارد دریغ نکنید. برخی از مواردی را که برای ساماندهی سفارشات مشتری باید به آن توجه کنید را بیان کرده‌ایم:

 • تعیین استراتژی محتوایی قبل از شروع
 • دستیابی به اطلاعات مخاطبان مورد نظر و تشخیص پرسونای آن‌ها
 • مدیریت زمان برای تحویل به موقع کارها
 • ارائه نمونه کارها و بارگذاری محتوای‌های تولید شده در وبسایت
 • بررسی بازدید و مطالعه کاربران از محتواها
 • تولید محتوای اختصاصی تنها برای کسب و کار مورد نظر و وبسایت مشتری
  خدمات-تولید-محتوا-شامل-چه-مواردی-می‌شوند؟
  خدمات-تولید-محتوا-شامل-چه-مواردی-می‌شوند؟

چرا مدیریت زمان در پذیرش سفارش مشتریان مهم است؟

وقت‌شناسی و مدیریت زمان در کار شما نشان از مسئولیت پذیری در مقابل سفارش مشتریان است. یعنی شما باید با زمان‌بندی مناسب از مرحله پذیرفتن سفارش تا تحویل آن بهترین کار را در زمان مشخص شده تحویل مشتری دهید یا در سایت او بارگذاری کنید. برای فراهم کردن چنین شرایطی نیاز به تیم تولید محتوا حرفه ای دارید. تا بتوانید با مدیریت زمان و ارائه محتواهای با کیفیت و ارزشمند مشتریان بیشتری جذب کنید. همچنین استفاده از روش‌های تبلیغ نویسی و پیشنهاد آن به مخاطبان برای تاثیرگذاری بیشتر در کسب و کار آن‌ها توصیه می‌شود.

چرا پادشاه محتوا به مشتریان خود خدمات تولید محتوا ارائه می‌دهد؟

همان‌طور که گفتیم، صاحبان کسب و کار مدعی بودند برای معرفی و تبلیغات داشتن سایت کافی است. اما بعدها متوجه شدند سایت بدون محتوا علاوه بر صرف هزینه اضافه هیچ گونه تأثیر مثبتی نخواهد داشت. در واقع برای جلب نظر مخاطبان هدف، علاوه بر طراحی سایت استاندارد و حرفه ای که با توجه به اصول سئو، بهینه‌سازی شده باشد. باید تولید محتوایی با کیفیت و جذاب در آن سایت بارگذاری کرد تا کاربران برای دستیابی و جستجوی محصول و محتوای مورد نظر خود با چالش مواجه نشوند.

شرکت تولید محتوای (پادشاه محتوا) در این سال‌ها با تولید انواع محتوا، طراحی و سئو و بهینه‌سازی سایت و همچنین تجربه همکاری با شرکت‌های مختلف، در تلاش است با ارائه خدمات تولید محتوا مانند تعیین کلمات کلیدی و استفاده از تکنیک‌های سئو و بهینه‌سازی، محتوای مختص سایت شما را تولید کند. پادشاه محتوا با اطلاعاتی که از مخاطبان شما کسب می‌کند، نیازهای آن‌ها را بررسی نموده و پس از تعیین استراتژی محتوایی، محتوای منحصر به فرد وبسایت شما را تولید می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با پادشاه محتوا از طریق صفحه تماس با ما از مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش استفاده کنید.