طراحی سایت حرفه ای بر اساس استانداردهای جهانی (صفر تا صد)

طراحی-سایت-حرفه-ای-بر-اساس-استانداردهای-جهانی

طراحی سایت، مفهومی که در این مقاله به بررسی و تعریف از آن خواهیم پرداخت و این که چگونه می‌توانیم خودمان یک سایت خوب و با کیفیت طراحی کنیم. دیگر مواردی که در این مقاله راجع آن صحبت خواهیم کرد درباره تاریخچه آن، اولین سایت نوظهور در جهان، وظایفی که یک طراح سایت حرفه ای بر عهده دارد و اینکه برای شروع طراحی یک سایت چه ابزارهایی لازم است. بنابراین اگر می‌خواهید درباره Web design هر آنچه نیاز است بدانید تا انتهای این مقاله همراه پادشاه محتوا باشید.

اینکه بخواهیم درباره این سؤال پاسخی تعریف کنیم ممکن است خیلی ساده به نظر برسد، البته اگر از دیدگاهی گذرا به این موضوع نگاه کنیم این گونه است. یک از تعاریفی که برای این عبارت می‌توان استفاده کرد این است. به راه اندازی و ساخت صفحات در دنیای اینترنت طراحی وب یا سایت گفته می‌شود. اما به زبان ساده‌تر بخواهیم تعریفی ارائه کنیم می‌گوییم طراحی سایت شامل فعالیت‌هایی نظیر ساخت صفحه، طراحی وب سایت، بهینه‌سازی و ری دیزاین یک سایت می‌شود.

طراحی-سایت-چیست؟-و-چه-مفهومی-دارد؟
طراحی-سایت-چیست؟-و-چه-مفهومی-دارد؟

طراحی سایت از گذشته تا کنون

در دنیای امروز اینترنت میلیون‌ها سایت در حال فعالیت هستند. اما هیچ‌کدام 28 سال سابقه فعالیت در این فضا را ندارند! اولین کسی در جهان یک سایت را طراحی کرد کسی نبود جز آقای تیم برنرزلی که نام پروژه سایت او World Wide Web یا W3 بود. از گذشته تا به الان این سایت با آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html فعالیت دارد و شما می‌توانید از قدیمی‌ترین سایت جهان بازدید کنید.

اگر از سایت آقای تیم برنزلی دیدن کنید، خواهید دید که یک فعالیت در روزهای آغازین چقدر ساده و پیش پا افتاد است. اما وقتی پیشرفت و به روز رسانی‌ها انجام می‌گیرد لحظه به لحظه جذاب تر می‌شود. همان‌طور که می‌بینید این سایت طراحی گرافیکی و تصویر خاصی ندارد. به مرور زمان صفحات وب با همین رویه ساخته می‌شدند و از کیفیت خاصی برخوردار نبودند.

اما با وجود مرورگرهای قدرتمندی که شرکت‌های Netscape و Microsoft به دنیای وب معرفی کردند. بعد از آن با گوگل کروم و فایرفاکس در رقابت بودند. در نهایت زبان‌های HTML و JAVASCRIPT با آمدن به فضا باعث پیشرفت چشمگیری در طراحی سایت و کیفیت‌های متنوع آن شدند.

شرکت مایکروسافت چگونه باعث پیشرفت سایت‌ها شد؟

اولین مرورگری که شرکت مایکروسافت در سال 2000 میلادی به دنیا معرفی کرد. مرورگر Internet Explorer بود مختص سیستم عامل مک که باعث شد تأثیر بسزایی در مرورگرهای اینترنت و طراحی صفحات سایت بگذارد. از ویژگی‌های مهم این مرورگر پشتیبانی از زبان‌های CSS 1 و HTML 4.1 بود که شرایط را برای پیشرفت این زبان‌ها و مرورگرها فراهم کرد. همچنین مرورگر Internet Explorer به عنوان اولین مرورگری است که پشتیبانی تصاویر با فرمت PNG بر عهده داشته‌است.

وب دیزاین یعنی چه؟

شما برای ارائه محصولات یا خدمات مرتبط با کسب و کاری که می‌خواهید شروع کنید، در دنیای دیجیتال نیاز به صفحه برای شناخته شدن و اطلاع‌رسانی برای کاربران دارید. به مجموعه فعالیت‌های ساخت صفحات وب، طراحی سایت و پایگاه اینترنتی وب دیزاین گفته می‌شود. امروزه در محیط پیرامون خود و اطرافیان با بسیاری از این موارد در ارتباط هستیم.

چگونه یک سایت طراحی کنیم؟ طراحی سایت شامل چه مراحلی است؟

برای ارائه یک سایت با استانداردهای لازم باید چهار مرحله اصلی آن را با دقت و به‌طور صحیح انجام دهید. پس از آن برای کامل شدن سایت خود باید به جزئیات آن بپردازید. حالا این سایت می‌تواند شخصی، شرکتی و یا فروشگاهی باشد. در هر صورت وجود استانداردهای لازم و رعایت آنچه به ساخت یک سایت خوب کمک می‌کند. برای کسب و کار شما نتایج قابل قبولی به همراه دارد. همچنین کاربر با ورود و بازدید از سایت شما احساس رضایت خواهد کرد.

چگونه-یک-سایت-طراحی-کنیم؟-طراحی-سایت-شامل-چه-مراحلی-است؟
چگونه-یک-سایت-طراحی-کنیم؟-طراحی-سایت-شامل-چه-مراحلی-است؟

اولین مرحله: طراحی صفحه وب و وایر فریم

برای شروع مراحل طراحی سایت باید به خدماتی که می‌خواهید ارائه کنید یا محصولاتی که برای فروش می‌گذارید با در نظر گرفتن نیازهای مشتری یک نمای کلی برای صفحات سایت طراحی کنید. تا بتوانید برای گذاشتن المان‌ها و اجزای مختلف تصمیم بگیرید و هر عنصر تأثیر گذار در نمای سایت را در جای مناسب خود قرار دهید. به این فعالیت‌هایی که در مرحله اول ساخت صفحه سایت باید انجام شود، طراحی وایر فریم می‌گویند.

دومین مرحله: چگونگی گرافیک سایت

پس از طراحی وایرفریم و مشخص کردن محل جایگذاری اجزا و عناصر باید بر روی طراحی گرافیک سایت متمرکز شوید. منظور از گرافیک سایت یعنی به وسیله نرم‌افزارهای ویرایش در وایر فریم تغییرات ایجاد کنید و آن را از جهات مختلف بهبود ببخشید. در طراحی گرافیک رنگ و جا به جایی وایر فریم شما جلوه ی بهتری پیدا می‌کند؛ و انجام این فرایند باید مرتبط با کسب و کار شما باشد.

سومین مرحله: طراحی سایت با کد نویسی و برنامه‌نویسی

پس از انجام مراحل پیاده‌سازی وایر فریم و طراحی گرافیک برای سایت مورد نظر باید برای انجام مراحل کدنویسی و برنامه‌نویسی آماده شوید. در واقع در این مرحله باید مدل سایت را به گونه ای طراحی کنید تا مدل سایت بر اساس نیازهای مشتری ارائه شود برای انجام این مرحله روش‌های مختلفی را می‌توانید بکار بگیرید تا سایت خود را به خوبی مدیریت کنید. یکی از سیستم‌های مدیریت محتوای سیستم وردپرس است. اما اگر بخواهید یک فریم ورک مختص خودتان طراحی کنید باید برنامه‌نویسی را از صفر شروع کنید. استفاده از هر کدام از این روش‌ها به هزینه زمان مشتری بستگی دارد که با توجه به این فاکتورها، شما برای ساخت سایت چه ابزاری را در نظر بگیرید.

چهارمین مرحله: سایت شما به‌طور کامل راه اندازی می‌شود

آخرین مرحله از Web design که در این مرحله سایت شما رسماً شروع به کار خواهد کرد و هر کسی از سراسر جهان می‌تواند به سایت و محتواهای آن دسترسی داشته باشد. در این مرحله شما باید اقدام به تهیه هاست و تعیین یک دامنه مناسب کنید. برای انتخاب نام دامنه سایت توجه داشته باشید که این نام باید متناسب با موضوع سایت و محتوا هایی باشد که داخل سایت بازار می‌کنید. بر این اساس سایت شما پیکر بندی شده و کاربران می‌توانند به سایت شما ورود کنند.

یک طراح سایت باید چه کارهایی انجام دهد؟

در بخش‌هایی از مقاله طراحی و ساخت سایت گفتیم که یک طراح سایت مسئولیت کدام از عناصر تشکیل دهنده سایت را برعهده دارد. یعنی اینکه برای طراحی یک سایت با کیفیت و کامل، وظایف آن به دو نفر یا دو تیم محول می‌شود. یک تیم برای طراحی نما و ظاهر سایتFront-end  که شامل طراحی وایرفریم و طراحی گرافیک سایت می‌شود و یک تیم مجزا برای طراحی و نویسی و سیستم مدیریت محتوای سایت یعنی (Back-end) همه این فعالیت در راستای تهیه یک سایت مناسب به صورت مکمل هم انجام می‌گیرد. در ادامه مطلب درباره فرایند هر بخش از سایت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مسئولیت یک فرانت اند Front-end کار در روند طراحی وب سایت

شاید با خود سوال کنید فرانت اند شامل چه قسمت‌هایی از سایت می‌شود؟ یا وظایف یک شخص به عنوان فرانت اند کار چیست؟ یک سایت دارای بخش‌های مختلف و یکسری کدهایی است که در دسترس کاربران قرار دارد و ظاهر سازی سایت و هر آن چیزی که مخاطب بعد از ورود به سایت با آن رو به رو می‌شود. همه این‌ها از بخش فرانت اند است و یک فرانت اند کار باید انجام دهد. اما فرانت کار باید چه چیزهایی بلد باشد؟ طراحی و سازماندهی ظاهر سایت Front-end نیازمند یادگیری JAVASCRIPT HTML, CSS, می‌باشد بدین ترتیب یک فرانت اند کار باید به برنامه‌نویس و زبان‌های مختص آن مسلط باشد.

در بعضی از پروژه‌های طراحی سایت ممکن است گرافیک کار هم نیاز باشد تا بخش‌های مختلف سایت را طراحی کند. البته این امر بیشتر در پروژه‌های بزرگ‌تر اتفاق خواهد افتاد. گرافیک سایت برای کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است. مسئولیت یک گرافیک کار شامل طراحی آیکون، تصویر سازی، سازماندهی و تنظیم و رنگ‌بندی قسمت‌های مختلف سایت می‌باشد.

کارهایی که یک بک اند کار Back-end باید انجام دهد

تعریف شما از بک اند سایت چیست؟ از نظر شما به کدام بخش‌های سایت بک اند گفته می‌شود؟ کافی است برای در تعریفی ساده برای بک اند بگوییم، هر آن چیزی که در فرآیند طراحی سایت تأثیر مهمی دارد و توسط کاربران دیده نمی‌شود در مجموعه بک اند Back-end قرار می‌گیرد. حالا این بخش‌ها شامل همه کدهای سرور و سایر کدهایی است که مخاطبان آن را نخواهند دید. یک توسعه دهنده بک اند نقش بسیار مهمی در استارت مراحل ساخت صفحات وب دارد.

در واقع ستون‌های اصلی سایت را توسط کد نویسی پایه‌گذاری می‌کند و از این طریق عملکردها و توانایی‌های سایت شما توسط بک اند و کد نویسی مشخص می‌شوند. از مهم‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی که توسعه دهندگان بک اند در طراحی سایت استفاده می‌کنند. می‌توان به زبان‌های برنامه‌نویسی PHP, PYTHON, ASP اشاره کرد.

یک طراح سایت به چه ابزارهایی نیاز دارد؟

ابزارهایی که در اختیار یک طراح سایت قرار می‌گیرند از جهات مختلفی اهمیت دارند. اولین موردی ممکن است ذهن شما هم آن را تصور کرده باشد، یک سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ توانمند است که برنامه‌های مرتبط با Web design را به خوبی اجرا کند. حالا این برنامه می‌تواند گرافیکی و زبان‌های مختلف کد نویسی باشد. با وجود یک کامپیوتر قدرتمند در روند کار به مشکل نخواهید خورد؛ و این باعث می‌شود شما روی انجام کارهای تمرکز بیشتری داشته باشید.

ابزارهای دیگری که برای انجام طراحی صفحات وب ضروری است شامل زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی و فریم ورک‌هایی است که در صورت نیاز از آن استفاده می‌شود. همه این ابزارها با توجه به سلیقه و متناسب با موضوع سایت به کار گرفته می‌شود. بنابراین صرف هزینه هم از فاکتورهایی است مشخص می‌کند برای گرافیک یا طراحی مدل سایت از کدام یک از برنامه‌ها استفاده شود.

معرفی-انواع-طراحی-سایت
معرفی-انواع-طراحی-سایت

معرفی انواع طراحی سایت

طراحی سایت به دو دسته متفاوت سایت‌های استاتیک و سایت‌های داینامیک تقسیم می‌شوند. ما در ادامه این بخش قصد داریم درباره سایت‌های استاتیک و داینامیک توضیحات و نکات پیرامون آن را در اختیار شما قرار دهیم. تا بدانید هر کدام از این سایت‌ها در چه موارد و مدل‌هایی استفاده می‌شوند.

تعریف طراحی سایت استاتیک

قبل از اینکه مطالب مرتبط با سایت‌های استاتیک را مطالعه کنید باید درباره فرانت اند و بک اند اطلاعات لازم را یاد داشته باشید. هدف از سایت‌های استاتیک فقط طراحی بخش‌های فرانت اند سایت می‌باشد. در این نوع از طراحی صفحه وب هر صفحه به‌طور جداگانه ای ساخته شده و در سرور قرار می‌گیرد. فردی که از سایت‌های استاتیک استفاده می‌کند. برای تغییر ماهیت سایت و محتوای بارگذاری شده در آن دسترسی ندارد. این در صورتی امکان دارد که طراحی سایت را آموزش ببیند. البته برای این کار می‌تواند با یک متخصص طراح سایت در ارتباط باشد.

با ورود سیستم‌های مدیریت محتوا و سایت پیشرفته وردپرس کمتری کسی را می‌توان پیدا کرد که از سایت‌های استاتیکی استفاده کند. کاربرد این گونه سایت‌ها تنها برای شرکت‌های کوچک و یا سایت‌هایی که مدیر آن قصد تغییر محتوای آن را تا مدتی ندارد.

به کدام سایت‌ها، داینامیک می‌گویند؟

سایت دینامیک بر خلاف سایت استاتیک بسیار پویا تر و به روز تر است. زیرا در طراحی سایت داینامیک دو بخش اصلی طراحی صفحه یعنی فرانت اند و بک اند کاربرد دارند. برای ارائه یک سایت داینامیک پویا و با کیفیت توسعه دهند بک اند مسئولیت طراحی سایت را با بهترین کیفیت بر عهده دارد؛ که این کار باید از طریق کدهای سرور اسکریپت انجام دهد. این که شما یک سایت داینامیک و پویا دارید یعنی به راحتی می‌توانید محتواهایی که بارگذاری کرده‌اید را مدیریت کنید و همچنین صفحات جدید تری به سایت خود اضافه کنید.

چه مشاغلی با یک طراح سایت در ارتباط هستند؟

ارائه یک سایت مناسب که از دیدگاه‌های مختلف قابل قبول باشد و همچنین کیفیت خوبی هم داشته باشد نیازمند یک تیم موفق کار بلد است. در این صورت کسب و کار شما در فضای وب موفق خواهد شد تا مخاطبان زیادی جذب کند. پس برای راه اندازی یک سایت مربوط به کسب و کار مورد نظرتان تنها به توسعه دهنده و طراح سایت اکتفا نکنید. بلکه باید با دیگر مشاغل گرافیست، کارشناس دیجیتال مارکتینگ، کارشناس تولید محتوا، متخصص سئو و طراح رابط کاربری در ارتباط باشید. در ادامه به معرفی مواردی از این شغل‌ها پرداخته‌ایم:

طراحی-سایت-و-مشاغل-مرتبط-با-آن
طراحی-سایت-و-مشاغل-مرتبط-با-آن

طراح گرافیست

همان‌طور که گفتیم در پروژه‌هایی که مسئله اصلی سایت گرافیک و طراحی اجزای آن است. شما به طراح گرافیست نیاز دارید. بخش‌هایی از سایت شما که یک گرافیست کار باید آن‌ها را طراحی کند عبارت است از: لوگوی سایت، دکمه‌ها، بنرهای سایت و عکس شاخص و…

کارشناس تولید محتوا

سایت شما بدون محتوا هیچ گونه استفاده ای ندارد. در واقع کاربری شما را دنبال نخواهد کرد. باید همزمان با روند طراحی سایت با یک کارشناس تولید محتوا در ارتباط باشید تا محتواهای مرتبط با کسب و کار شما را برای انتشار در سایت ارائه کند. توجه داشته باشید که این تولید محتوای با کیفیت است که باعث پویایی سایت شما خواهد شد و ترافیک سایت را افزایش می‌دهد. به همین علت می‌گویند محتوا پادشاه است. زیرا از مهم‌ترین مسائلی است باعث ورود کاربران از سایت شما می‌شود.

شرح وظایف متخصص سئو

اگر استراتژی سئو ندارید، در دنیای کسب و کار دیجیتال بیخیال افزایش بازدید کننده از سایت خود شوید. برای اینکه محتوای شما در لیست نتایج گوگل برای کاربران ظاهر شود باید از کارشناس سئو برای سایت خود کمک بگیرید یا مسئولیت سئوی سایت را به ایشان بسپارید. اگر می‌خواهید درباره سئو بیشتر بدانید به صفحه سئو و بهینه‌سازی سایت بروید.

طراح رابط کاربری چه کاری انجام می‌دهد؟

سایت شما برای اینکه از نظر کاربران زیبا و جذاب به نظر برسد. باید از رابط کاربری استفاده کنید که باعث می‌شود در بین سایر رقبا از کیفیت بالاتری برخوردار باشید. با مطالعه بخش‌های قبلی متوجه شدید که برای توسعه کسب و کار و رسیدن به اهداف مورد نظر، طراحی سایت کافی نیست و برای این که در دنیای دیجیتال رتبه خوبی داشته باشید باید از متخصصین و کارشناسان خبره این فضا کمک بگیرید. صرف هزینه و زمان راه موفقیت برای شما را هموار خواهد کرد.

طراحی-سایت-فروشگاهی
طراحی-سایت-فروشگاهی

طراح سایت چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

کسانی که برای کسب و کار خود به شرکت‌ها سفارش سایت می‌دهند برای رسیدن به هدف اصلی خود برنامه‌ریزی کرده اند و می‌خواهند فعالیت اصلی خود را در دنیای اینترنت آغاز کنند. اگر گشت و گذاری در گوگل داشته باشید و درباره مشاغل مختلف جستجو کنید، می‌بینید که پیرامون آن‌ها سایت‌های مختلفی طراحی شده‌است که اجازه دسترسی به کاربران فضای وب را فراهم کرده و آماده ارائه هرگونه خدمات در مورد آن کسب و کار هستند. سایت‌های مختلف طراحی شده عبارت است از سایت فروشگاهی، سایت شخصی، سایت شرکتی، سایت آموزشی، سایت انتشار اخبار و … هر یک از این سایت‌ها هدف خاصی را مد نظر دارند.

چرا با وردپرس سایت طراحی کنیم؟

با ورود به دنیای اینترنت و فعالیت در این فضا باید نام وردپرس را شنیده‌ باشید. عبارت‌هایی مثل طراحی سایت با وردپرس یا سایت وردپرسی. در واقع اگر برای مدیریت سایت و ساماندهی بخواهید از سیستمی مناسب و خوب استفاده کنید می‌توانید از سیستم مدیریت محتوا یا متن باز وردپرس را انتخاب کنید. یک از مزیت‌های سیستم رایگان بودن آن است که توسط شرکت سازنده در اختیار کاربران و طراحان سایت قرار می‌دهد.

هسته اولیه وردپرس توسط تعدادی کدنویسی ماهر و خبره در سال 2003 ساخته شد و استقبال بسیاری از کاربران فضای آنلاین باعث شد. این سیستم مدیریت سایت به پیشرفت زیادی داشته باشد تا جایی مورد استفاده میلیون‌ها نفر از مردم جهان قرار بگیرد و روز به روز به تعداد کاربران آن اضافه شود. وردپرس در سه سال اخیر در رقابت با CMS های مختلف مثل جوملا و دروپال موفقیت‌های بیشتری کسب کرده و توانسته از لحاظ تعداد کاربر سهم بیشتری را داشته باشد. لازم است ذکر شود که این سیستم مدیریت محتوا همیشه در حال به روز رسانی امکانات خود می‌باشد.

چرا-با-وردپرس-طراحی-سایت-کنیم؟
چرا-با-وردپرس-طراحی-سایت-کنیم؟

از مواردی که می‌توان گفت باعث محبوبیت وردپرس در بین کاربران و رشد قابل توجه سایت‌های وردپرسی در فضای وب شده‌است: دسترسی آسان و راحت به پنل مدیریت، امکان تغییر قالب و اضافه کردن افزونه‌های مختلف، ارائه هسته قوی، به روز رسانی همیشگی و تطابق آن با استانداردهای سئو سایت. اگر می‌خواهید سیستم مدیریت محتوای وردپرس در طراحی سایت بیشتر بدانید، ادامه مطلب را دنبال کنید.

پنل مدیریت آسان و کاربردی

ارائه اطلاعات و ساماندهی آن‌ها در سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار حائز اهمیت است. پنل آسان مدیریت محتوای وردپرس در مقایسه با سایر رقبا از در عین کارکردهای آُسان و راحتی که دارد از استانداردهای لازم برخوردار است. همچنین این پنل جهت استفاده با موبایل و تبلت هم طراحی شده و می‌توان با استفاده از نرم‌افزار اندروید و IOS آن را مدیریت سایت وردپرسی را بر عهده داشت. از ویژگی‌های دیگر این پنل می‌توان به قابلیت پیشرفت و به روز رسانی و همچنین امکان اضافه کردن امکانات به آن را اشاره کرد. این ویژگی در سیستم مدیریت محتوای وردپرس باعث می‌شود قسمت‌های جدیدی در این سیستم ایجاد شود.

زبان برنامه‌نویسی PHP بهترین بستر برای ارتقای وردپرس

طراحی سایت با زبان برنامه‌نویسی PHP در دنیای امروز طرفدار زیادی دارد و از محبوبیت خاصی برخوردار است. بر اساس گزارش کارشناسان سال 2017 هسته بسیاری از سایت‌ها توسط این زبان پیاده‌سازی شده‌اند. اتفاقاً کد نویسی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر اساس PHP باعث شده، امکان ارتقا و پیشرفت برای وردپرس فراهم باشد. همان‌طور که گفتیم از دلایل محبوبیت وردپرس امکان استفاده از قالب‌ها و افزونه‌های متنوع است و این امر سبب شده تا کدنویسان در سراسر جهان در حال تولید قالب و امکانات جدیدترین برای وردپرس باشند.

اگر برای طراحی و ساخت سایت فروشگاهی و شرکتی می‌خواهید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید. می‌توانید افزونه‌ها و قالب‌های رایگان را تهیه کنید. البته هزینه ای بابت یک قالب یا افزونه می‌پردازید، نسبت به امکاناتی که به سایت شما ارائه می‌کند بسیار ناچیز است. دنیای وردپرس افزونه‌ها و قالب‌های متنوعی را دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا سایت خود در بستر دلخواه پیاده‌سازی کنید. شما می‌توانید برای سفارش سایت وردپرسی از کارشناسان تیم تولید محتوا IKING CONTENT مشاوره رایگان بگیرید و سفارش خود را ارائه دهید.

منظور از طراحی سایت شرکتی چیست؟

شرکت‌ها برای شروع فعالیت خود در دنیای اینترنت و فضای آنلاین نیاز به طراحی سایت شرکتی دارند. در واقع بدون ارائه یک سایت در اینترنت شرکت و یا کسب و کار شما شناخته نخواهد شد. سایت برای ادامه روند فعالیت‌های کسب و کار شما و جذب مشتریان بیشتر است همان‌طور که در فضای حقیقی کارها به صورت فیزیکی انجام می‌گرفت. به کمک سایت هم دیگر در فضای آنلاین کار خواهید کرد.

منظور-از-طراحی-سایت-شرکتی-چیست؟
منظور-از-طراحی-سایت-شرکتی-چیست؟

شما یک مغازه را بدون ویترین در نظر بگیرید آیا کسی می‌داند این‌جا چه خدماتی ارائه می‌شود یا محصولات آن چیست؟ دقیقاً یک سایت خوب در فضای آنلاین هم حکم ویترین مغازه را دارد. البته هر چه سایت شما از کیفیت بیشتری برخوردار باشد شما هم بیشتر دیده خواهید شد و در نتیجه کاربران شما افزایش خواهد یافت. تیم پادشاه محتوا با ارائه خدمات طراحی سایت و پذیرفتن سفارشات قصد دارد کسب و کار شما را از طریق دنیای آنلاین به مخاطبان بیشتری معرفی کند.

تفاوت عصر دیجیتال با گذشته را بپذیرید!

امروزه در اینترنت و فضای وب با افزایش تعداد کاربران رو به رو هستیم. مشتریان یک سایت شرکتی قبل از اینکه به مکان و آدرس شرکت در دنیای فیزیکی مراجعه کنند، با جستجو از طریق گوگل سایت شما را خواهند دید. در این صورت برای اولین بار باید تصویری از سایت شما برای مخاطب ایجاد شود تا او علاقمند به ورود به سایت و دیدن موضوعات آن باشد. در غیر این صورت اگر با نمای خوبی از سایت مرتبط با کسب و کار شما مواجه شود در ادامه نتایج خوبی به همراه نخواهد داشت. همچنین با طراحی سایت شرکتی نشان می‌دهید که آیا کسب و کار شما به درجه ی حرفه ای بودن رسیده یا نه؟

مزیت-های-سایت-شرکتی-و-فروشگاهی
مزیت-های-سایت-شرکتی-و-فروشگاهی

چرا باید یک سایت شرکتی داشته باشیم؟

کاربران فضای وب برای آشنایی با خدمات شرکت مورد نظر ابتدا به سایت آن شرکت مراجعه می‌کنند تا اطلاعات لازم را درباره خدماتی که ارائه می‌دهد کسب کنند. سپس برای رفتن مکان حقیقی شرکت از این طریق تماس می‌گیرند و درخواست خود اعلام می‌کنند. پس باید سایتی در این فضای طراحی کنید تا رضایت مخاطب با دیدن نمای سایت جلب شود. سایت شما اگر کیفیت و استانداردهای را نداشته باشد می‌تواند برای کسب و کار شما مضر واقع شود در این صورت شما بازدید کننده ای نخواهید داشت. برای اینکه بتوانید در دنیای آنلاین به اهداف مد نظرتان برسید باید برای طراحی یک سایت حرفه ای با متخصصین این زمینه در ارتباط باشید و از تجربیات آن‌ها در این زمینه استفاده کنید.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *