هتل بین‌المللی قصر طلایی مشهد یکی از بهترین مکان‌های اقامتی برای مسافرانی است مقصد سفر خود را شهر مقدس مشهد انتخاب می‌کنند. هتل بین‌المللی قصر طلایی با ارائه بهترین نوع امکانات رفاهی، سعی می‌کند امنیت و آسایش را به عالی‌ترین شکل ممکن برای مسافران به ارمغان آورد. در انجام این امر مهم تا به الان بهترین عملکرد را داشته‌است و موجب شده بسیاری از گردشگرانی مشهد را برای سفر انتخاب می‌کنند، برای اقامت خود با هتل بین‌المللی قصر طلایی در ارتباط باشند.

هتل پنج ستاره قصر طلایی دارای فضاهای بسیار مطلوب مطابق با بهترین کیفیت‌ها و استانداردهای جهانی است. مساحت هتل بیشتر از 5000 متر مربع با زیر بنای 7000 متر مربع است که در بیست طبقه در دو فاز بنا شده‌است. این هتل از برترین امکانات و سازه‌های معماری پیشرفته برخوردار می‌باشد. از امکانات هتل بین‌المللی قصر طلایی می‌توان به تعداد 610 واحد به منظور اقامت در سبک‌های امپریال سوئیت، پرزیدنت، پرنسس، آپارتمان‌های رویال، کانکت، دبل، سینگل اشاره کرد.

دکوراسیون داخلی هتل طراحی خاص و منحصر به فردی دارد به طوری در بیشتر اتاق‌ها اگر مقابل پنجره بایستید چشمتان به بارگاه منور امام رضا (ع) روشن خواهد شد. قطعاً سفر به مشهد با اقامت در مجلل ترین هتل بین المللی کشور با بهترین امکانات رفاهی و آسایشی و تفریحات ورزشی و آبی در کنار زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) تجربه ای متفاوت و بی نظیر خواهد بود.

 

هتل-قصر-طلایی-مشهد

برخی از محتواهای تولید شده