قوانین و مقررات عمومی

وب‌سایت پادشاه محتوا مشـــروعیت و اعتبار خود را از قــــوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کــند و شــــرایــــط و قوانین عمومی استفاده از خدمات وب‌سایت، منطبق با قوانین جمهوری اســــــلامی ایران قـــــــــــانون تجـــارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده می‌باشد. کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از وب‌سایت پادشاه محتوا به منزله مطالعه و پــــذیرش قوانین و مقرارت وب‌سایت پادشاه محتوا بوده و کاربر مسؤلیت مطالعه مستمر صفحه قوانین و اطلاع از تغییرات احتمالی در قوانین وب‌سایت را پذیرفته است.

قوانین و مقررات اختصاصی

  • وب‌سایت پادشاه محتوا تعهد می‌نماید پس از پرداخت آنلاین و نهایی شدن فرایند خرید، محتوای انتخاب شده را در زمان تعیین شده تولید نماید.
  • مسؤلیت صحیح بودن اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت‌نام بر عهده‌ی خود مشتریان و کاربران خواهد بود.
  • در مورد اطلاع از زمان تحویل محتوای خریداری شده بعد از ثبت‌نام، با کارشناسان وب‌سایت پادشاه محتوا تماس حاصل نمایید.
  • نمونه کارهای استفاده شده در وب‌سایت پادشاه محتوا متعلق به این شرکت بوده و به سفارش مشتریان طراحی و تولید شده است، استفاده به هر نحو از این نمونه‌ها بدون ذکر منبع، غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • با توجه به الزامی بودن اطلاعات شما برای تکمیل فرایند خرید، وب‌سایت پادشاه محتوا امنیت اطلاعات خصوصی شما را تضمین می‌نماید و تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می‌نماید.
  • پس از ثبت سفارش شما در وب‌سایت، تماس کارشناسان پادشاه محتوا و تعیین جلسه هماهنگی در صورت لزوم، فرایند تولید محتوای درخواستی آغاز می‌شود و کنسل کردن سفارش بعد از آن مستلزم پرداخت جریمه خواهد شد.